Vyberte stránku

Je šablona Divi vhodná pro affiliate?

Naposledy aktualizováno: 23.06.2022

Chcete si vytvořit nový web pro váš affiliate projekt?

Hledáte vhodnou šablonu na WordPress?

Chcete šablonu, kterou si dokážete sami upravit bez potřeby kódu?

V tom případě se přímo nabízí využít šablonu Divi na WordPress. S touto šablonou pracujeme již více než tři roky a proto se rádi podělíme o své zkušenosti s touto šablonou.

Je šablona Divi vhodná pro Affiliate projekt?

Nebudu vás napínat a odpovím jednoznačně ano.

Všechno však není tak růžové. Šablona Divi je díky svým funkcím poměrně robustní a při špatném nastavení proto nemusí být nejrychlejší. Je tedy potřeba dbát na její správné nastavení.

Proč využít šablonu Divi?

Protože Divi nemá pouze jeden, předem naprogramovaný vzhled, ale je to vlastně editor (builder), pomocí kterého si můžete vytvořit unikátní vzhled vašeho webu.

A to celé bez nutnosti kódování.

Navíc pokud potřebujete poradit, tak máte k dispozici zákaznickou podporu a obrovské množství dokumentace s všemožnými návody.

Jak šablona Divi funguje?

Jak již jsem zmínil, tak Divi je vlastně takový editor, pomocí kterého si vytváříte vlastní webové stránky.

Editor obsahuje několik desítek modulů s různými funkcemi. Jedná se například o kontaktní formulář, galerii či posuvník příspěvků. Tyto moduly si můžete libovolně graficky upravovat (od barvy písma až po animace).

Postupně tyto moduly skládáte a tím vytváříte vlastní webové stránky s unikátním vzhledem. Příkladem jednoduchého blogu postaveného na šabloně Divi může být Dobremond. Pomocí šablony Divi však lze sestavit i náročnější aplikace, jako je například srovnávač kosmetiky Repekum.

Jaké jsou mé zkušenosti se šablonou Divi?

Šablona Divi nabízí tolik možností, že až je z toho člověk na začátku zmaten. To se stalo také mně. Prvních pár hodin jsem měl tendenci použít všechno, co šablona nabízí. Zaprvé je to nemožné a zadruhé to není efektivní.

Proto doporučuji si zvolit jasné cíle, jak chcete, aby váš web vypadal a pomocí Divi jich pak můžete snadno dosáhnout. Chvilku tedy trvá se s šablonou seznámit.

Proč si vybrat profesionální šablonu?

WordPress je skvělý systém, můžeme to označit za jádro vašeho projektu, ale aby web opravdu fungoval je zapotřebí vyladit jeho vzhled.

Samozřejmě mít vlastní řešení na míru je skvělé, ale je potřeba si uvědomit, že najít toho správného programátora není jen o penězích, ale o dalších aspektech. Freelo vydalo skvělý průzkum na toto téma. Pro začínající projekt může být splnění požadavků programátorů velmi složité.

Nemusíte utrácet za drahé developery, ale můžete si koupit již vytvořenou šablonu, kterou již někdo v minulosti vyvinul a rovnou začít přidávat obsah.

Většina šablon je placených (ani Divi není výjimka), ale najdou se mezi nimi i bezplatné. U těch placených však máte zpravidla mnohem více možností nastavení a u těch nejlepších také profesionální podporu. 

A to je hlavní výhoda profesionálních šablon, mezi které patří také Divi.

Štítek:
Kategorie: Affiliate