Vyberte stránku

Více o Repeteboxu

Proč vznikl Repetebox?

Získávání zpětných odkazů se často pohybuje za hranicí pravidel, které jsou nastaveny od vyhledávačů. Zpětné odkazy se kupují a dost často se zapomíná na přidanou hodnotu pro uživatele stránek. Proto jsem vytvořil službu, kde se pravidla od vyhledávačů dodržují a získané odkazy neslouží jen pro lepší umístění ve výsledcích vyhledávání, ale také uživatelům.

Jak Repetebox funguje?

Hledání relevantních odkazových příležitostí je časově náročná činnost. Proto využíváme různé poloautomatické procesy, které Repeteboxu umožňují provádět vyhledávání odkazových příležitostí efektivněji. Proto nabízíme zisk kvalitních odkazů za přijatelné ceny. Na konci procesu je však vždy ruční kontrola, které daný příchozí či odchozí odkaz vyhodnotí z hlediska jeho kvality.

Vše si testujeme sami na sobě

Richard neprovozuje pouze Repetebox, ale také Repekum.cz, což je online nákupní rádce kosmetiky, který provádí automatizovanou datovou analýzu složení kosmetických produktů a na základě toho doporučuje tu nejlepší kosmetiku pro vaše zdraví a přírodu. Projekt existuje také ve slovenské verzi Repekum.sk

Na těchto obsahových projektech zkoušíme a testujeme nové techniky pro získávání kvalitních zpětných odkazů.